Maszyn

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie kompletnie sprawę z tego jak znaczący jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Stąd doświadczony właściciel przedsiębiorstwa nie boi się pobrać pożyczki pod zastaw swoich maszyn budowlanych lub sprzętu rolnego, który używany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny debet jaki dajemy musi dawać w wyniku minimum 50.000 złotych. Odbiorca nie musi dawać nam zaświadczeń o płaceniu KRUS-u czy ZUS-u - może też być zapożyczony, mieć komornika i widnieć katalog w BIK lub KRD.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.