Maszyn

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie kompletnie sprawę z tego jak znaczący jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Stąd doświadczony właściciel przedsiębiorstwa nie boi się pobrać pożyczki pod zastaw swoich maszyn budowlanych lub sprzętu rolnego, który używany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny debet jaki dajemy musi dawać w wyniku minimum 50.000 złotych. Odbiorca nie musi dawać nam zaświadczeń o płaceniu KRUS-u czy ZUS-u - może też być zapożyczony, mieć komornika i widnieć katalog w BIK lub KRD.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.