Mieszkania

Kredyt pod zastaw mieszkania.

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowania klienta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest już w 24 godziny od złożenia wniosku. Nasz odbiorca może być spisany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas liczy się jest jego hipoteka.

Nasz kredyt jest godny zaufania i odpowiedni do potrzeb interesanta. Czas trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może wprawdzie trwać od 6 do 24 miesięcy - ustalane jest to indywidualnie. Wysokość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego mieszkania. Kwota udzielanego kredytu musi wynieść minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.