Gruntu

Działka pod zastaw

By zdobyć od naszej firmy bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba dostarczyć wyłącznie pismo z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej posesji. W wybrane położenia delegujemy naszego agenta - robi on fotografie zastawianej działki, z kolei umowa podpisywana jest u notariusza w mieście naszego interesanta. Firmy mogą zastawić swoje działki bez konieczności przedłożenia składek ZUS i statusu w Urzędzie Skarbowym. Nie potrzebujemy podania celu w jakim brana jest pożyczka pod zastaw.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.