Gruntu

Działka pod zastaw

By zdobyć od naszej firmy bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba dostarczyć wyłącznie pismo z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej posesji. W wybrane położenia delegujemy naszego agenta - robi on fotografie zastawianej działki, z kolei umowa podpisywana jest u notariusza w mieście naszego interesanta. Firmy mogą zastawić swoje działki bez konieczności przedłożenia składek ZUS i statusu w Urzędzie Skarbowym. Nie potrzebujemy podania celu w jakim brana jest pożyczka pod zastaw.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.