Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Sporym mankamentem zastawiania auta w większości firm finansowych jest zaparkowanie samochodu na parkingu chronionym na czas trwania umowy - to znaczy, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia kredytu. U nas wygląda to całkowicie inaczej - auto jest nadal do dyspozycji naszego kontrahenta. Pieniądze wypłacane są od zaraz - może to być suma nawet do 100% wartości samochodu, pod warunkiem że zostało ono wyprodukowane minimum po roku 2005. Auto musi być działające - obojętnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy czy też ciężarowy.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.