Mieszkania

Kredyt pod zastaw mieszkania.

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowania klienta. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udzielana jest już w 24 godziny od złożenia wniosku. Nasz odbiorca może być spisany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas liczy się jest jego hipoteka.

Nasz kredyt jest godny zaufania i odpowiedni do potrzeb interesanta. Czas trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może wprawdzie trwać od 6 do 24 miesięcy - ustalane jest to indywidualnie. Wysokość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego mieszkania. Kwota udzielanego kredytu musi wynieść minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.