Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Sporym mankamentem zastawiania auta w większości firm finansowych jest zaparkowanie samochodu na parkingu chronionym na czas trwania umowy - to znaczy, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia kredytu. U nas wygląda to całkowicie inaczej - auto jest nadal do dyspozycji naszego kontrahenta. Pieniądze wypłacane są od zaraz - może to być suma nawet do 100% wartości samochodu, pod warunkiem że zostało ono wyprodukowane minimum po roku 2005. Auto musi być działające - obojętnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy czy też ciężarowy.

Kredyt pod zastaw działki

To kapitalna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasza firma finansowa.